Whatsapp Maybi

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Maybi olarak kurulduğumuz günden bu yana hem yerel hem de uluslararası gıda güvenliği standartlarının tüm kriterlerini hassasiyetle uygulayarak üretim yapmaktayız. Sadece üretim sürecinde değil müşterilerimize ve iş ortaklarımıza kadar uzanan bütün süreçlerimizde kalite politikamızı hassasiyetle uyguluyoruz.

Bilgi paylaşımının çok önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle bünyemizde bulunan bütün çalışanlarımıza ayırım yapmaksınız eğitimler veriyoruz. Tedarikçilerimizi denetliyor düzenli olarak seminerler yaparak bilgi alışverişinde bulunuyoruz. Her yıl sayısız geçirdiğimiz denetimlerle yetinmiyor bütün süreçlerimizi kalite sistemimize uygun olarak kendimiz denetliyor ve geliştirmek için çalışmalar yapıyoruz.

Müşterilerimizin memnuniyeti kadar çalışanlarımızın memnuniyetine önem veriyoruz. Her zaman şeffaflık ilkesini benimseyen firmamız müşterilerine olduğu kadar tedarikçilerine ve çalışanlarına da aynı hassasiyetle yaklaşmaktadır. Çevre ve Sosyal bilinci yüksek konusunda uzman çalışanlarımızla bütün süreçlerimizi yöneterek, her daim daha iyisini yapmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Kalite ve Gıda Politikamız için tıklayınız.

Maybi hakkında tüm düşünce ve önerilerinizi bize yazabilirsiniz.